Pretože naše dievčatá sú veľmi neposedné a našli záľubu v záležitostiach ohnivých, rozhodli sa, že si urobia verejný tréning ohňovej šou. Slovo dalo slovo a z pôvodne malého tréningu sa stalo stretnutie fanúšikov ohňa, bubnov, či frisbee. V areáli Aničky pri gajdovke sa nazbierala slušná kopa ľudí, ktorá sa nechala baviť živou hudbou, hádzaním lietajúcich tanierov a improvizovanými kúskami s ohňom.

Celé to začalo okolo šiestej podvečer, dievčatá (ale samozrejme aj chlapci) začali vyťahovať svoje ohnivé alebo aspoň svietiace náradie a v rytme bubnov začali predvádzať svoje umenie. Keď sa zotmelo, šou už bežala naplno a okoloidúci ľudia sa pristavovali a obdivovali šikovnosť točiacich. Horiace guličky na retiazkach sa mihali, palice sa točili a oheň kreslil do tmy mihotavé obrazce. Celú udalosť ako obyčajne ukončil dážď, ktorý ale nijak nenarušil dobrú náladu všetkých zúčastnených.

Dievčatá si teda zatrénovali a vyskúšali nové kúsky, zabavili okolie aj seba a nám ostáva len dúfať, že v podobne silnej zostave sa predvedú aj na niektorej z akcií Via Cassa.

Autor a foto: Peter Madlenák

6 komentárov ku “Zraz priaznivcov fireshow”

 1. Barca

  fajna akcia, castejsie by mohlo byt :)

 2. Roman Veselý

  Vyzera to fajn, zisiel by sa aj zvukovy a video zaznam a viac fotiek s LED poikami ;).

 3. Milan Madlenák

  No vida, tak sa vam to naozaj podarilo dat dokopy. Kebyze nie som taky zdechly, dosiel by som kuknut aspon. V kazdom pripade, vyzera to by z fotiek taka pohodova hippies akcia s pohodovymi hippies ludmi, hehe.

  Parada, snad sa este podari pocas roka nieco podobne, drzim palce.

 4. Barca

  tak ano ano, taka pohodova akcia to aj nakoniec bola;0 hippies skoro hej :D no dufam,ze viac sa takych skutocne podari ;) no a to video chyba to je fakt..snad nabuduce! :)

 5. Kubo Rajnec

  Roman: za Pepka mozem povedat, ze fotiek s Led poi je preto malo, lebo v tom slabom svetle to uz nechytal dobre fotak

 6. Roman Veselý

  Kubo: tak to potom chaapem no :)

Komentovať