Aj tento rok sme si spravili malý teambuilding v areáli Románsko-gotického kostola. Víkend sa niesol v duchu S tieňom o preteky alebo Chyť si svoj úpal :). Srandujem, k úpalu sa našťastie nikto nedopracoval, ale slnko a teploty statočne popierali Malú dobu ľadovú, ako sa občas zvykne označovať ochladenie, ktoré nastalo v stredoveku.

Našli sme si čas pozrieť sa na nejaké nové hry a legendy, ktoré by sme pre vás radi pripravili najneskôr do ďalšej sezóny, chytili a odsúdili čarodejnicu, pre slabšiu prípravu strážnikov a únavu z celého dňa spôsobenú aj mimoriadne teplým augustovým dňom k úpaleniu nedošlo.

Musím spomenúť aj prvý ročník, zatiaľ súkromného Košického Kubb Cup-u. Víťaztvo aj s trofejov putuje víťaznému teamu zloženého z nováčika Papiho a legionára Miťiho. Gratulujeme víťazom, šťastie nováčikov sa opakovať nebude :). Všetky odvolania a sťažnosti boli zamietnuté.

Na záver druhého dňa sme si spolu posadali za jeden stôl, prichystaní k hostine a osviežili sa mokom najzlatším, či vínom a svorne sa zabavili.

Ďakujeme fare a obci za podporu a už niekoľkoročnú spoluprácu v tomto našom koníčku.