Ešte sa našla jedna pozvánka od občianského združenia  Biele divadlo z Bratislavy, na divadelno-poznávací zájazd po stopách F.G.Lorcu
do Španielska ! – prihlásiť sa možno už len do konca mesiaca júl !!!

Viac informácií nájdete v priložených dokumentoch:

Prezentácia cesty

Škola na kolesách

4 komentáre ku “Škola na kolesách – Cesta za F. G. Lorcom”

 1. Frederika Čujová

  Dobrý deň, ja som človek, ktorý organizuje tento zájazd. Ďakujem Vám všetkým, za jeho propagáciu, najmä Jurajovi. Organizátorom nie je Divadelný ústav, kde pracujem, ale Biele divadlo, občianske združenie, ktoré má medzi bratislavskými divadelníkmi status divadla – školy. Ja som vyštudovaná teatrologička a študujem popri zamestnaní španielčinu a zaoberám sa teda teatrologicky už aj Federicom Garcíom Lorcom.
  Pripomínam: TERMÍN PRIHLÁŠOK URČITE PREDĹŽIM DO KONCA MESIACA, ale všetci, čo máte vážny záujem, ozývajte sa čo najskôr, aby sme vedeli, aký to má zmysel. Počas veľmi lacného zájazdu budete spoznávať tri európsky krajiny – to stojí za to!

 2. Roman Veselý

  Vyzera to zaujimavo, musim naozaj porozmyslat :)

 3. Kubo Rajnec

  Upravil som podla Vasho prispevku tento oznam :)

 4. Frederika Čujová

  ďakujem veľmi pekne ešte raz….ide s nami viacero hispanistov, len neviem, či máme aj francúzštinára – niekto by sa zišiel, kto miluje Nimes a južné Francúzsko….Budeme si cestou aj hodne rozprávať – o Španielsku určite – kam sme prišli, história, kultúra, osobnosti, sviatky a iné bláznovstvá, povieme si užitočné informácie pre tých, ktorí sa tam budú chcieť ešte niekedy vrátiť vo vlastnej réžii….

Komentovať