Celým okolím otriasla hrozná správa! Zločinec Pete Mad Lennuck utiekol z väznice a keďže celý život nerobil nič iné, aj tentoraz sa rozhodol, že prepadne vlak.

Obklopený húfom svojich verných žien sa vrhol na nič netušiacich cestujúcich a obral ich do posledného centíka. Iste, nebolo to celkom jednoduché, zabrániť sa mu v tom pokúsil svätý muž Cappy Goodman, ale s Božím slovom v ruke môžete odvrátiť človeka od hriechu, ale nie guľku od cieľa… A tak sa Cappy odobral do večných lovíšť a Pete pokračoval vlakom na západ. Mal však smolu, na poslednej zastávke ho očakávali všetkého schopní regrúti armády a tí ukončili jeho vyčíňanie…

Via Cassa sa opäť postarala o program pri príležitosti každoročného otvárania detskej železnice. Ani tentoraz nechýbali prestrelky medzi banditmi a spravodlivými, plač a smiech detí – pri streľbe a následnom „ožití“ banditov a samozrejme skvelá atmosféra, ktorá toto podujatie sprevádza každý rok. Cestujúci z prepadnutého vlaku si tak prišli na svoje a členovia Via Cassa si užili každoročnú oddychovú akciu pred náročnou sezónou.

Komentovať