Spoločnosť Via Cassa si opäť nenechala ujsť jedinečnú príležitosť a v mestskom parku pripravila pre svojich verných divákov príbeh o nájomnom duelantovi. Výnimočne nešlo o nič veselé, úvodom príbehu bol krvavý duel a ten poznačil aj ďalšie dianie na scéne. Ale pekne po poriadku.

Celý program odštartovala už klasická scénka s názvom Zlodejka, ale neboli by sme to my, aby sme neupravili koniec a nepripravili novú, prekvapivú pointu. Takto sa aj naši skalní diváci zase dočkali iného konca a nemohli sa sťažovať, že pre nich máme len ohraté kusy. Po tom, čo Zlo zvíťazilo nad Dobrom (áno, čítate správne) v Zlodejke, prišiel rad na premiéru nosnej scénky s názvom Duelant. Ten už stratil humorný nádych a dal divákom možnosť nahliadnuť do úzkych talianskych uličiek sedemnásteho storočia, kde sa odohrávali krvavé duely.

Náš nájomný duelant, ktorý si na živobytie zarába zastupovaním svojich klientov v súbojoch sa tentokrát zaplietol do boja medzi dvoma znepriatelenými rodmi a aby toho nebolo málo, o pomoc ho požiadala unesená žena. Ako to nakoniec dopadlo? Pozrite si našu galériu a opäť aj video záznam z oboch scénok.

Video: Zuzana Šullová
Foto: Barbora Šullová, Zdeněk Spotz

Komentovať