No, teraz podľa všetkého bude nasledovať jeden z najkratších článkov na tejto stránke, ak nie dokonca najkratší. A preto, vážení, držte si klobúky, ideme z kopca…

23. septembra v St. Ľubovni sa naša divadelná zložka Prediletta di Cassa predstavila so svojou komédiou Príbeh lásky krásnej panny Flamínie a ctihodného pána Horácia na podujatí nazvanom Divadelné popoludnie, počas ktorého došlo ku konfrontácii (nie fyzickej, za koho nás máte???) s profesionálnymi divadelníkmi z Divadla na peróne, tí sa predstavili so svojím Príbehom slaným. A aký z toho plynie záver? Máme sa ešte veľa čo učiť, veľa učiť. Aj vďaka skúsenostiam z tohto víkendu – mimochodom, pre nás, ktorí sme neúčinkovali, veľmi, ale skutočne veľmi príjemnom – veríme, že naše dalšie vystúpenia budú opäť o čosi lepšie, a to nielen po stránke šermiarskej. Tak teda, stretneme sa o rok.

Ach, tak nie, až tak dlho čakať nemusíte! Veď sa možno uvidíme už vo štvrtok 4. októbra 2007 na vernisáži výstavy Juraja Korpu, upútavku na ňu nájdete na hlavnej stránke.

Komentovať