Po ročnej pauze sme sa opäť vrátili do areálu košického štúdia Slovenskej televízie, aby sme svojím umením potešili návštevníkov podujatia. Svoj tábor sme si rozložili na už tradičnej ploche a k zábave sme prispeli nielen výstavou historických zbraní, ale i nejakým tým výstrelom. A keďže už sme tí šermiari, tak čosi málo bolo počuť i rinčanie ocele…

Zažili sme v STV krásny a slnečný deň a veríme, že i vďaka nám si ho užili tiež návštevníci najmä z radov tých najmenších, ktorým sme okrem ukážok vojenského umenia dopriali aj možnosť si na čosi z nášho arzenálu siahnuť. Samozrejme, pridali sme aj nejaké tie atrakcie, na ktorých sa to hemžilo detvákmi i ich rodičmi, ktorých zaujala najmä možnosť „legálne vyprášiť kožuch“ svojej ratolesti.

Jediné, o čo sme divákov ukrátili, bolo azda len dunenie našej Bertičky. No raz darmo, zdravie a bezpečnosť našich divákov sú na prvom mieste. A týka sa to dokonca aj ich sluchu. Ale ak si niekto túži svoje bubienky potrápiť, nech nezúfa, tento rok ešte Bertičku venčiť budeme…;o)

Milan „Olaff“ Madlenák

Komentovať